Seat Ibiza - testy, porady, recenzje, tuning samochodowy

KLUB SEAT IBIZA POLSKA
Forum miłośników marki Seat Ibiza

Łączny czas online:

Zgłoś swojego Seata do konkursu !

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sty 2012, o 18:23 

Ostrzezenia: (0%)
Online: 2h 47m 11s
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
auto: ibiza tdi fl
witam.mam ibize fl tdi i mam problem taki iz gfdzies leci woda do srodka.po stronie pasarzera podłoga mokra mocno po prawym słupku cieknie woda na duł widac zdjołem obicie słupka i było wilgotne widac skrapla sie woda tamtedy.patrzałem szyber dach i widac tam wode w kanalikach w tych korytkach.czy to normalne? były tez w rogach przednich jakies dziury czy to odpływy wody? dodam ze jak zamkniety szyber dach to minimalna szparka tam jest jakas czyli napewno sie wdostaje woda pod spód .prosze o pomoc co z tym zrobic narazi w wymysliłem zakleic szyber tasmą.słyszałem cos o odpływie wody z pod szyberdachu...... dodam ze podszybie plastikowe mam połamane nieszczelne zdjołem je i nie widac zeby tam gdzies mogła woda leciec sucho było w komorze gdzie mechanizm wycieraczek jest. prosze o pomoc bo woda paruje w srodku i szron na szybach od wewnątrz mam aha w szukajce nie znalazłem odpowiedzi jasnej tylko temat z 2007 roku

Tytuł: Reklamy Google

PostNapisane: 30 sty 2012, o 13:49 
Uzytkownik
Uzytkownik

Online: 12h 52m 46s
Podziękował : 0 raz
auto: 6k
hehe przyłączam sie do tematu tez mi kapie od strony pasazera tam gdzie trzyma sie nogi w tej wnece kapie od góry kiedy pada deszcz lub jest mokro teraz jak jest zimno jest ok. ale podlorzylem pojemik plastikowy zeby nie kapalo na dywan. a na lato sie za to wezme

PostNapisane: 16 mar 2012, o 15:19 
Uzytkownik
Uzytkownik

Online: 12d 18h 33m 26s
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
auto: ASV 2001r
Panowie miałem to samo. Okazało się, że to "korytko" w którym jest filtr kabinowy (w podszybiu) powinno być uszczelnione, ale np u mnie nie było i jak padało to woda zamiast opływać dookoła to wpływała pod filtr kabinowy. Zdejmijcie te kratki w podszybiu polejcie wodą i sprawdźcie czy nie leje Wam się od razu do środka, albo czy pod filtrem na dnie tej kieszeni jeszcze przed wiatrakiem gąbka nie jest mokra. Jeśli jest to po prostu trzeba odkręcić tą kieszeń na filtr, nawalić sylikonu dookoła i zmontować wszystko z powrotem.

PostNapisane: 16 mar 2012, o 19:28 
Uzytkownik
Uzytkownik

Online: 8d 29m 26s
Podziękował : 1 raz
auto: Seat Ibiza 1.9tdi
Marcin6k napisał(a):
hehe przyłączam sie do tematu tez mi kapie od strony pasazera tam gdzie trzyma sie nogi w tej wnece kapie od góry kiedy pada deszcz lub jest mokro teraz jak jest zimno jest ok. ale podlorzylem pojemik plastikowy zeby nie kapalo na dywan. a na lato sie za to wezme

Sprawdź czy przypadkiem nie cieknie ci przez przednia szybę ja tak miałem, szyba odkleiła się w górnym prawym rogu na długości ok 10 cm nie było nic widać do czasu kiedy zaczęło padać i po słupku płynęła woda i kapała z pod deski na dywanik w miejscu schowka. Podjechałem do szklarza i poprawił klejenie bez wycinania za 60 zł. A odkleiła się bo albo była źle wklejona albo jakaś wada fabryczna albo odkleiła się na dziurach. Ściągnij osłonę słupka polej woda z węza od góry po szybie i zobaczysz. pozdrawiam

Strefa czasowa: UTC + 1